SİYASETÇİ HEMŞEHRİLERİMİZ

 

Prof.Dr.İsmail Nihat ERİM: TC.Eski Başbakanı (Erim Köyü)

Şükrü BOZYİĞİT: Posof Belediye Başkanı (Posof-Merkez)

Nevzat PAKDİL: TBMM Başkanvekili - Kahramanmaraş Milletvekili (Çakırkoç Köyü)

Şemseddin ATAMAN: CHP Kars Eski Milletvekili (Kalkankaya Köyü)

Yavuz ACAR: AP Eski Amasya Milletvekili (Posof-Merkez)

Ensar ÖĞÜT: CHP Ardahan Milletvekili (Binbaşıeminbey Köyü)

İrfan TOPÇU: Aydınlık Türkiye Partisi Genel Sekreteri (Yeniköy)

Melih ZAHİR: Bursa-Gürsu Belediye Başkan Yardımcısı (Posof-Merkez)

Bülent ERGEZER: SHP Merkez Yürütme Kurulu Üyesi (Eminbey Köyü)

Nusret Polat POSOFLU: DYP Merkez Karar Kurulu Üyesi (Armutveren Köyü)

Yaşar BALCI: CHP Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı (Yeniköy)

Recep DURGUN: İstanbul-Bağcılar CHP İl Genel Meclis Üyesi (Aşıkzülali Köyü)

Gürsoy ÖZDAMAR: İzmir-Konak CHP Belediye Meclis Üyesi

Hasan ÇAĞLAYAN: Ankara-Kızılay DYP Halkla İlişkiler Müdürü (Al Köyü)

İhsan BİLGİLİ: Bursa-Yıldırım MHP İl Genel Meclis Üyesi (Kayınlı Köyü)

K.İrfan AKKUŞ: Kocaeli-Derince İl Genel Meclis Üyesi (Türkgözü Köyü)

Haydar YILDIRIM: Kocaeli-Körfez İl Genel Meclis Üyesi (Gümüşkavak Köyü)

Şener UĞURLU: Belçika-Anvers Belediye Meclis üyesi

Erdal AKKAYA: İnegöl Belediye Meclis Üyesi (Süngülü Köyü)

Ayşe BALCI: İnegöl Belediye Meclis Üyesi - AKP Kadın Kolları Başkanı (Sarıdarı Köyü)

Özhan ÖZTÜRK: İnegöl Belediye Meclis Üyesi

Yakup ALTUN: Fransa-L'Aigle Belediye Meclis Üyesi

Feramuz ÇAĞLAYAN: Ankara DYP Eski II.İl Başkanı (Al Köyü)

Turgay AYDIN: AKP Kdz.Ereğli İlçe Gençlik Kolları Başkanı (Süngülü Köyü)

Metin ÇELİK: İstanbul-Pendik DP İlçe Başkan Yardımcısı (Söğütlükaya Köyü)

Ertan IŞIK: Hollanda-Eindhoven Belediye Meclis Üyesi (Yaylaaltı Köyü)

 

 

 

 

BÜROKRAT HEMŞEHRİLERİMİZ

 

Necati BİLİCAN: Türkiye Eski Emniyet Genel Müdürü - Vali (Özbaşı Köyü)

Kemal İrfan AKKUŞ: Türkiye Eski İş ve İşçi Bulma Kurumu Genel Müdürü (Türkgözü Köyü)

Cengiz BULUT: Emekli Vali -  İçişleri Baknlığı Mahalli İdareler Genel Müdürü (Alabalık Köyü)

Nusret Polat POSOFLU: Türkiye Kara Ulaştırma Genel Müdür Yardımcısı (Armutveren Köyü)

Bekir ATMACA: Mersin-Akdeniz İlçe Kaymakamı (Yeniköy)

Yavuz SAYILIR: Türkiye Emekli Tuz İşletmeleri Genel Müdürü (Posof-Merkez)

Hayati BAŞARAN: KKTC - Lefkoşa Türkiye Büyükelçiliği Tarım Ataşesi (Yeniköy)

Niyettin AKYÜZ: İstanbul BAĞ-KUR İl Müdür Yardımcısı (Çamyazı Köyü)

Dr.Neşat ERKAN: Batı Akdeniz Ormanları Araştırma Müdürü (Binbaşıeminbey Köyü)

Ayhan MERT: Kars Kafkas Üniversitesi Sağlık-Kültür ve Spor Daire Başkanı (Al Köyü)

Metin SARIKAYA: Ardahan Devlet Hastanesi Müdürü (Asmakonak Köyü)

Yavuz COŞAR: İstanbul - Şile İSKİ Şube Müdürü (Posof-Merkez)

Orhan DEMİRCİ: Bursa - İznik Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı (Özbaşı Köyü)

Mehmet ÖZSOY: Ardahan İl Çevre ve Orman Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Şube Müdürü (Al Köyü)

Cahit BAŞKENT: Sağlık Bakanlığı Baş Müfettişi ( Gönülaçan Köyü)

Turgut ATALAY: Ardahan Tarım İl Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Şube Müdürü (Süngülü Köyü)

Aydın KARADAĞ: İstanbul - Edirnekapı İETT Garajı Şube Müdürü

Emsal AYDEMİR: Bilecik İl Defterdarlığı Milli Emlak Müdür Yardımcısı (Türkgözü Köyü)

Neriman ERBAHÇECİ: Ankara Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri ve Karar Daire Başkanı

Yaşar EKİCİ: Ankara Büyükşehir Belediyesi Otobüs İşletmeleri Daire Başkanı (Posof-Merkez)

Selçuk ZEYREK: İzmir - Foça Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı (Yolağzı Köyü)

Salih ÇAĞLAYAN: Kaymakam - Emekli (Özbaşı Köyü)

Turgut ÖZDEMİR: Kaymakam - Emekli (Binbaşıeminbey Köyü)

Kasım TURGUT: Kaymakam - Mülkiye Müfettişi (Türkgözü)

Nizali DOĞRUEL: Kaymakam - Rahmetli Oldu (Baykent Köyü)

Nazmi KOÇAK: Bursa - Yıldırım İlçe Zabıta Genel Müdürü (Yeniköy)

Davut AKPINAR: Bursa - İnegöl Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü (Sarıdarı Köyü)

Refik BULUT: Zonguldak İl Müftüsü (Sarıdarı Köyü)

Yalçın TOPÇU: Çankırı İl Müftüsü (Yeniköy)

İlhan AYDIN: Aksaray İl Müftüsü (Kol Köyü)

Özdemir TAŞ: Bursa - Kestel İlçe Müftüsü (Sarıdarı Köyü)

Arif ŞAHİN: Tekirdağ - Şarköy İlçe Müftüsü (Çamyazı Köyü)

Süleyman ŞENTÜRK: Bursa - Gürsu Özel İdare Müdürü (Türkgözü Köyü)

Mehmet AYGÜN: Çaykur İzmir Pazarlama Bölge Müdürü

Salih GÜMÜŞ: Bursa - İnegöl Rehperlik Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı  

Memduh AKKUŞ: Eski Talim ve Terbiye Kurulu Genel Müdür Yardımcısı (Türkgözü Köyü)                  

Öztürk TAŞKIRAN: Ardahan Telokom İl Müdürlüğü Muhasebe Müdürü (Posof-Merkez)

Erkan KAYNAR: Posof Halk Eğitim Müdürü (Türkgözü)

Vahit ULGAR Halk Eğitim Müdür Yard.

Çağdaş TURGUT: Posof Lisesi Müdürü (Türkgözü)

Zikri YILDIZ: Posof Tapu Kadastro İlçe Müdürü (Posof-Merkez)

Şemsetin ÖZGEN: Posof Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü (Posof-Merkez)

Reşattin ÜSTÜN: Posof Halk Eğitim Merkezi Müdürü (Doğrular Köyü)

Vet.Nihat YILMAZ: Posof İlçe Tarım Müdürü (Sarıdarı Köyü)

Sait KESKİN: Posof PTT Merkez Müdürü (Posof-Merkez)

Dt.Savcı RİCALOĞLU: Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü Ağız ve Diş Sağlığı Şube Müdürü (Posof-Merkez)

Metin ORAKÇI: Samsun Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğü Kısım Amiri (Posof-Merkez)

Erhan AKTAŞ: Posof Devlet Hastanesi Müdürü. (Posof-Merkez)

Cengiz ERGÜN: Isparta Açık Cezaevi Başgardiyanı (Binbaşıeminbey Köyü)

Çetin DEMİRKIRAN: İstanbul-Eyüp Belediyesi Park ve Bağçeler Müdürü (Posof-Merkez)

Yasin YALÇIN: Garanti Bankası Emekli Bireysel Bankacılık Akdeniz Bölge Müdürü (Özbaşı Köyü)

Selçukhan ERGÜN: Bursa Zafer Plaza İş Merkezi Güvenlik Müdürü (Özbaşı Köyü)

Engin ATAMAN: ESGAZ (Eskişehir Gaz) Genel Müdür Yardımcısı (Demirdöven Köyü)

Nazım YALÇIN: Bursa Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Onarım Şube Müdürü (Demirdöven Köyü)

Av.Adnan MUTLU: TRT Eski Diyarbakır Bölge Müdürü (Armutveren Köyü)

Ali İhsan YILDIRIM: Türkiye Petrol İşletmeleri Eski Personel Müdürü (Posof-Merkez)

Ümmiye BAŞKENT: Bursa - Setbaşı Telekom Şube Müdür Yardımcısı (Gönülaçan Köyü)

Laçin AKÇAY: T.C.Karayolları Genel Müdürlüğü Makine İkmal Daire Başkanı

Nurettin ÇELİK: T.C.Gümrükler Genel Müdürlüğü Müşaviri (Baykent Köyü)

Bünet ÇAYCI: T.C.Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Özel Kalem Müdür Yrd.(Posof-Merkez)

İlhan ÖZDAŞ: T.C.Enerji ve Tabii Koruma Bak.İdari ve Mali İşler Şube Müdürü (Kol Köyü)

Esra ÖZTÜRK DEMİRCİ: Atılım Üniversitesi Personel ve Haberleşme Müdürü (Taşkıran Köyü)

Yener GÜNGÖR: T.C.Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı (Aşıkzülali Köyü)

Zafer BAŞÇI: T.C.Enj.ve Tabii Kaynaklar Bak.Strateji Geliştirme Daire Başkanı (Gönülaçan Köyü)

Saadettin EREN: T.C.Tarım ve Köyişleri Bak.TAGEM İdari ve Mali İşler Şube Müdürü (Armutveren köyü)

Emrah EKİNCİ: KKTC-Lefkoşe HSBC Banka Şubesi Müdür Yardımcısı (Türkgözü Köyü)

Alper YILDIZ: İzmit Merkez FINANS Bankası Müdürü (Türkgözü Köyü)

Öztekin KAŞUKÇİ: İŞKUR Kocaeli İl Müdürü (Asmakonak Köyü)

Faruk BAYRAKTAROĞLU: Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Plan Proje Şube Müdürü (Yaylaaltı Köyü)

Soner ALÇİÇEK: Kocaeli İSU Başiskele Şube Müdürü (Süngülü Köyü)

Gülali ALÇİÇEK: Kocaeli-Derince Belediyesi Hesap İşleri Müdürü (Süngülü Köyü)

Yakup AKSEL: Ardahan İl Özel İdare Müd.Plan Proje Yatırım ve İnşaat Müdürü (Süngülü Köyü)

İlhan AKDENİZ: Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdür Yardımcısı (Kol Köyü)

Fevzi AKDENİZ: Kars Havaalanı Genel Müdürü (Kol Köyü)

Ahmet KAYA: Kahramanmaraş-Elbistan Ziraat Bankası Müdürü (Çamyazı Köyü)

 

 

 

 

YARGIDAKİ HEMŞEHRİLERİMİZ

 

Hv.Hak.Yzb.Yavuz ÇOLAK: Askeri Yargıtay Üyesi (Posof-Merkez)

Hak.Alb.Orhan COŞKUN: Askeri Yargıtay Üyesi - Emekli (Posof-Merkez)

Ali Fuat AZGUR: Danıştay Üyesi/HSYK Üyesi - Emekli (Posof-Merkez)

Zeki GÜNGÖR: Ankara Adliyesi Ağırceza Mahkeme Başkanı/Hakim (Aşıkzülali Köyü)

Zafer SAYILIR: TC.Yargıtay Tetkik Hakimi (Posof-Merkez)

Nilgün ERGÜN: Hakim (Posof-Merkez)

Turan AKGÜN: Gaziantep 1.İcra Mahkemesi Hakimi (Aşıkzülali Köyü)

Salih TAŞ: Bursa - İnegöl İlçe Hakimi (Sarıdarı Köyü)

Erhan ALTUN: Çat Cumhuriyet Savcısı (Süngülü Köyü)

Muhittin PARLAK: Salihli Sulh Ceza Hakimi (Süngülü Köyü)

Akif YILDIRIM: Erzurum - Şenkaya İlçe Hakimi (Balgöze Köyü)

Suzan BAYRAKTAROĞLU EVGİN: İzmir Asliye Ticaret Mahkemesi Hakimi (Yaylaaltı Köyü)

Yıldıray KAYA: Dinar İlçe Hakimliği Ağır Ceza Mahkeme Üyesi/Hakim (Türkgözü Köyü)

Sıddık İLGAR: İstanbul - Kartal Cumhuriyet Savcısı (Yeniköy)

Mülazım SUBAŞI: Hakim - Emekli (Günbatan Köyü)

Refik YILMAZ: Hakim - Emekli (Gönülaçan Köyü)

Evin ÜZÜM: Sivas Vergi Mahkeme Üyesi / Hakim (Kalkankaya Köyü)

Erol ORHAN: Hakim (Kalkankaya Köyü)

Nermin AVCI: Hakim (Yaylaaltı Köyü)

Nesrin AVCI: Hakim (Yaylalatı Köyü)

Şinasi ZEYREK: Sivas - Altınyayla İlçe Noteri (Yolağzı Köyü)

Av.Yavuz BAYRAKTAR: Avukat - Bursa (Posof-Merkez)

Av.Onur BAYRAKTAR: Avukat - Sıhhiye/ANKARA (Posof-Merkez)

Av.Mustafa ÖZTÜRK: Avukat - İstanbul (Posof-Merkez)

Av.Turgut ÖZTÜRK: Avukat (Posof-Merkez)

Av.Adil KARTAL: Avukat-Rahmetli (Posof-Merkez)

Av.Özge DEMİRCİ: Avukat (Posof-Merkez)

Av.Memedali YILMAZ: Avukat - İstanbul (Posof-Merkez)

Av.Selami ÇAKICI: Avukat - Kocaeli (Posof-Merkez)

Av.Tarık EKİCİ: Avukat - İstanbul (Posof-Merkez)

Av.Adnan MUTLU: Avukat - Rahmetli (Armutveren Köyü)

Av.Ufuk EKİCİ: Avukat - Kocaeli/Gebze (Armutveren Köyü)

Av.Fevzi ELKILIÇ: Avukat (Asmakonak Köyü)

Av.Perihan ÖNDER: Avukat - İstanbul (Asmakonak Köyü)

Av.Metin ÖZER: Avukat - Ankara (Asmakonak Köyü)

Av.Hacer DENİZOĞLU: Avukat (Aşıküzeyir Köyü)

Av.Mustafa KARATAŞ: Avukat (Aşıküzeyir Köyü)

Av.Erdal EKER: Avukat (Aşıkzülali Köyü)

Av.Alirıza YILDIZ: Avukat (Balgöze Köyü)

Av.Ali ERASLAN: Avukat (Balgöze Köyü)

Av.Metin Taylan ÖZYILMAZ: Avukat - Ardahan (Binbaşıeminbey Köyü)

Av.Özkan ÖZDEMİR: Avukat - Bursa (Binbaşıeminbey Köyü)

Av.Hilmi TEKOĞLU: Zıraat Bankası Avukatı/Müşaviri - Ankara (Binbaşıeminbey)

Av.Günay ÖKSÜZ: Avukat - İstanbul (Binbaşıeminbey Köyü)

Av.Ozan ERGEZER: Avukat - Ankara (Binbaşıeminbey Köyü)

Av.Yavuz ATALAY: Avukat (Türkgözü Köyü)

Av.Arzu AYDEMİR: Avukat (Yeniköy) 

Av.Fikri YAZICI: Avukat (Yeniköy)

Av.Berkant ZEYREK: Avukat - Almanya/Frankfurt (Yolağzı Köyü)

Av.İlim COŞKUN: Avukat (Çakırkoç Köyü)

Av.Şafak AKYÜZ: Avukat (Çamyazı Köyü)

Av.İbrahim ERGÜN: Avukat (Doğrular Köyü)

Av.Erol ÖNDER: Avukat (Günlüce Köyü)

Av.Vasip IŞIK: Avukat (Kalkankaya Köyü)

Av.Yakup GÜLER: Avukat - Ankara (Savaşır Köyü)

Av.Oktay ERDOĞAN: Avukat (Sütoluk Köyü)

Av.Sevgi ÇAKICI: Avukat (Süngülü Köyü)

Av.Kurtuluş ÇAKICI: Avukat (Süngülü Köyü)

Av.Muhammet BOY: Avukat (Süngülü Köyü)

Av.Eraslan POLAT: Avukat - İstanbul (Taşkıran Köyü)

Av.Neşe ÇAĞLAYAN: Avukat (Özbaşı Köyü)

Av.Aytekin GÜNDÜZ: Avukat - Ankara (Özbaşı Köyü)

Av.Gönül SOLMAZ: Avukat - Ankara (Çambeli Köyü)

Av.Muhammet AKÇAY: Avukat - Ankara (Günbatan Köyü)

Av.Çiğdem TAŞ: Avukat - Fransa/Bordeaux (Sarıdarı Köyü)

Av.Yavuz TAŞÇI: Avukat

AV.Öztürk YAZICI: Avukat - Bursa

Av.Mehmet Gökhan ÇELİK: Avukat (Baykent Köyü)

Av.Sibel ÇELİK: Avukat - İzmir (Baykent Köyü)

Av.Volkan Caner APAYDIN: Avukat - Bursa Büyükşehir Belediyesi (Al Köyü)

Av.İlhami ERGÜN: Avukat (Al Köyü)

Av.Engin DURGUN: Avukat (Al Köyü)

 

 

 

 

SAĞLIKÇI HEMŞEHRİLERİMİZ

 

Uzm.Dr.Hüseyin BULCA: Bursa Göğüs Hastalıkları Hastanesi Başhekim Yrd.(Aşıkzülali Köyü)

Dr.Hüseyin DEMİREL: TC.Sağlık Bakanlığı Bakan Danışmanı (Posof-Merkez)

Uzm.Dr.Engin ALAGÖZ: Gülhane Askeri Tıp Akademisi Nükleer Tıp Anabilim Dalı (Demirdöven Köyü)

Opr.Dr.Yaşar ALTUN: Bursa Gemlik Devlet Hastanesi (Savaşır Köyü)

Opr.Dr.Şemsi TAŞTAN: Ortapedi Uzmanı - Gölcük/Kocaeli (Süngülü Köyü)

Uzm.Dr.Zafer AKTAŞ: Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Arş.Hast.(Posof-Merkez)

Uzm.Dr.Sedat SAYILIR: Uzman Doktor - Trabzon (Posof-Merkez)

Uzm.Dr.Kemal UZUN: Kalp-Damar Cerrahı - Trabzon (Posof-Merkez)

Uzm.Dr.Ahmet BAŞKENT: Genel Cerrahi Uzmanı - İstanbul F.Sultan Mehmet Eğitim ve Arş.Hast.(Gönülaçan Köyü)

Uzm.Dr.Muhammet BİLGİ: Kardiyolog Uzman Doktor - Adana Başkent Hastanesi (Kalkankaya Köyü)

Uzm.Dr.Gülden ALTUNBULAK: Nörolog Uzman Doktor - Ordu / Fatsa Devlet Hastanesi (Sarıdarı Köyü)

Uzm.Dr.Mahizer ERGÜN: Dermatalog Uzman Doktor (Özbaşı Köyü)

Uzm.Dr.Davut PEHLİVAN: Uzman Doktor - İstanbul (Yeniköy)

Uzm.Dr.Yavuz PEHLİVAN: Dahiliye Uzmanı-Gaziantep Şahinbey Devlet Hastanesi (Yeniköy)

Uzm.Dr.Jülide AKSEL: Uzman Doktor (Süngülü Köyü)

Uzm.Dr.Murat ÇİFTÇİ: Aile Uzman Hekimi-Diyarbakır/Kulp Devlet Hastanesi (Al Köyü)

Uzm.Dr.Özcan ÇİFTÇİ: Uzman Doktor (Al Köyü)

Uzm.Dr.Kadir ÖZYILMAZ: Uzman Doktor - Kard.Ereğli (Binbaşıeminbey Köyü)

Uzm.Dr.Bahattin ERGÜN: Uzman Doktor (Binbaşıeminbey Köyü)

Uzm.Dr.Ayhan KARADAĞ: Uzman Doktor (Binbaşıeminbey Köyü)

Uzm.Dr.Arzu ERBİLİCİ: Fizyo Terapi Uzmanı (Armutveren Köyü)

Uzm.Dr.Durmuş GÜNGÖR: Ankara Başkent Hastanesi  (Gürarmut Köyü)

Uzm.Dr.Bayram ÇİFTÇİ: Fizik Tedavi Uzmanı - Hollanda/Ryen (Gürarmut Köyü)

Uzm.Dr.İlker AKPINAR: Uzman Doktor - Kocaeli (Türkgözü Köyü)

Uzm.Dr.Yasemin ATALAY SARIOĞLU: Patoloji Uzmanı (Türkgözü Köyü)

Uzm.Dr.Yıldız BALCI: Uzman Doktor - Kocaeli Körfez Devlet Hastanesi (Türkgözü Köyü)

Uzm.Dr.Yavuz YÜCEL: Nörolog Uzman Doktor - Diyarbakır (Baykent Köyü)

Dr.Ersin BAYRAKTAR: Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi Doktoru (Gürarmut Köyü)

Dr.Emrullah URGAN: Askeri Doktor - Belçika (Kalkankaya Köyü)

Dr.Murat Sinan ÖZDAŞ: Posof Devlet Hastanesi Doktoru (Kol Köyü)

Dr.Ertaç GÜMÜŞ: Doktor - Posof Devlet Hastanesi (Türkgözü Köyü)

Dr.Ünal ÇAKICI: Kocaeli Devlet Hastanesi (Posof-Merkez)

Dr.Sena AKSOY: Doktor (Posof-Merkez)

Dr.Orhan BULUT: Doktor (Özbaşı Köyü)

Dr.Zafer YILDIRIM: Doktor (Yolağzı Köyü)

Dr.Erdal MERT: Doktor (Yolağzı Köyü)

Dr.Cengiz ATAMAN: Doktor (Kalkankaya Köyü)

Dr.Yavuz KALEM: Doktor - Almanya (Yeniköy)

Dr.Özkan KALEM: Doktor - Almanya (Yeniköy)

Dr.Salih KURBAN: Doktor - Hollanda (Yeniköy)         

Dr.Yakup BİLGİLİ: Doktor - ABD/Florido (Yeniköy)

Dr.Gülten TAŞTAN: Doktor (Süngülü Köyü)

Dr.Nesliğan KİRMAN: Doktor (Süngülü Köyü)

Dr.Dinçer ELKILIÇ: Doktor (Al Köyü)

Dr.Duygu GÜZEL: Doktor (Süngülü Köyü)

Dr.Gülay TAŞTAN: Doktor (Süngülü Köyü)

Dr.Hülya KARADENİZ: Doktor (Süngülü Köyü)

Dr.İlyas ASLAN: Doktor (Süngülü Köyü)

Dr.Erol GÜRLE: Doktor (Süngülü Köyü)

Dr.Ozan KILIÇ: Doktor (Süngülü Köyü)

Dr.Süheyla KAYMAKÇI: Doktor (Aşıkzülali Köyü)

Dr.Özgür ÇAĞLAR: Doktor - Ankara (Aşıkzülali Köyü)

Dr.Bülent YAŞAR: Doktor - İstanbul

Dr.Yaşar KILIÇ: Doktor (Süngülü Köyü)

Dr.Şükran AKÇA: Doktor (Akballı Köyü)

Dr.Halil ÖZTÜRK: Doktor (Baykent Köyü)

Dr.Cengiz ŞİŞMANOĞLU: Doktor (Binbaşıeminbey Köyü)

Dr.Bahattin ERDOĞAN: Doktor (Binbaşıeminbey Köyü)

Dr.Ömer KOÇAK: Doktor (Binbaşıeminbey Köyü)

Dr.Gökhan BİLİCİ: Doktor (Kumlukoz Köyü)

Dr.Nurten SANCAK: Doktor (Erim Köyü)

Dr.Elif TEKOĞLU: Doktor (Binbaşıeminbey Köyü)

Dr.Hüseyin ÖZCAN: Doktor (Yurtbaşı Köyü)

Dr.Nebahat SİVRİKAYA: Doktor - Pendik/İstanbul

Dr.Bülent YAŞAR: Doktor - İstanbul

Dt.Ali Kemal YILMAZ: Diş Doktoru - İstanbul (Posof-Merkez)

Dt.Savcı RICALOĞLU: Diş Doktoru - Balıkesir (Posof-Merkez)

Dt.Hakan SAYILIR: Ankara-Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (Posof-Merkez)

Ecz.Fatoş EŞKİN ÇİFTÇİ: Eczacı - İzmir (Posof-Merkez)

Ecz.Barış SUCU: Eczacı - Ankara (Posof-Merkez)

Ecz.Zülali DURMAZ: Eczacı - Bursa (Aşıkzülali Köyü)

Ecz.Serpil AKÇAY: Eczacı - Akçay Eczanesi/Bursa (Aşıkzülali Köyü)

Ecz.Rahmi YILMAZ: Eczacı (Arılı Köyü)

Ecz.İkram DOĞRUEL: Eczacı - Ankara (Akballı Köyü)

Ecz.Murat AKDEMİR: Eczacı

Ecz.Yaşar KOŞAR: Eczacı (Kalkankaya Köyü)

Ecz.Gülseren CANBAY: Eczacı - Ankara (Yeniköy)

Vet.Dr.Kemal ÇANKAYA: Veteriner Doktor (Aşıkzülali Köyü)

Vet.Dr.Bülent KARAKELLE: Veteriner Doktor (Binbaşıeminbey Köyü)

Vet.Dr.Mahmut GÜNER: Veteriner Doktor - Posof (Binbaşıeminbey Köyü)

Vet.Dr.Ziyaettin ERDOĞAN: Veteriner Doktor - Bursa (Binbaşıeminbey Köyü)

Vet.Dr.Zekeriya DEMİR: Veteriner Doktor (Demirdöven Köyü)

Vet.Dr.Nihat YILMAZ: Veteriner Doktor (Sarıdarı Köyü)

Vet.Dr.Güneş TEKİN: Veteriner Doktor - Posof (Sarıdarı Köyü)

Vet.Dr.Yasin DEMİR: Veteriner Doktor (Kalkankaya Köyü)

Vet.Kamber AKDENİZ: Veteriner Doktor (Kol Köyü)

Vet.Dr.Mahmut ERGİN: Veteriner Doktor (Kol Köyü)

Vet.Dr.Kamber ERGİN: Veteriner Doktor (Kol Köyü)

Vet.Dr.Ertaş ÇAKICI: Veteriner Doktor (Süngülü Köyü)

Vet.Dr.Kemal YAZICI: Veteriner Doktor - Ardahan (Yeniköy)

Vet.Dr.Ruhi BAYRAKTAROĞLU: Veteriner Doktor (Yaylaaltı Köyü)

Herden AKYÜZ: Diyet Uzmanı (Çamyazı Köyü)

Raşide BAYRAKTAR: Hemşire - Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi (Posof-Merkez)

Süvay BAYRAKTAR: Hemşire (Posof-Merkez)

Deniz EŞKİN: Hemşire (Posof-Merkez)

Filiz EŞKİN: Hemşire (Posof-Merkez)

Nevin KIZILDEMİR: Hemşire - Antalya (Posof-Merkez)

Nuran ÖLÇER: Hemşire - Bursa Şevket Yılmaz Hastanesi (Posof-Merkez)

Zennegül YALÇIN DEMİRCİ: Hemşire-Bursa/Yıldırım Teleferik Sağlık Ocağı (Demirdöven Köyü)

Fatma BİLİCAN: Hemşire - Bursa/Yıldırım Akçağlayan Sağlık Ocağı (Gümüşkavak Köyü)

Bilginur ERGÜN: Hemşire - Kars (Özbaşı Köyü)

Demet KURUKAYA: Hemşire (Süngülü Köyü)

Fatma KURUKAYA: Hemşire (Süngülü Köyü)

Sündüz GÜZEL: Hemşire (Süngülü Köyü)

Sevgi BAĞÇELİ: Hemşire (Süngülü Köyü)

Saçgül KİRAZ: Hemşire (Süngülü Köyü)

Fatma ATEŞ: Hemşire (Süngülü Köyü)

Sevgi KARATAŞ: Hemşire (Süngülü Köyü)

Nurten ERDOĞAN: Hemşire (Binbaşıeminbey Köyü)

Filiz GÜNDÜZ: Hemşire (Yolağzı Köyü)

Sevgi TÜRKOĞLU: Hemşire (Aşıküzeyir Köyü)

Adalet AKPINAR: Hemşire (Aşıküzeyir Köyü)

Sevgi AKPINAR: Hemşire (Aşıküzeyir Köyü)

Pervin TAŞPINAR: Hemşire (Asmakonak Köyü)

Gülsenem BİLİCAN: Hemşire-Samsun Gazi Devlet Hastanesi (Kumlukoz Köyü)

M.Kenan KÖSE: Laboratuar Teknikeri-Eskişehir Mihalıççık Gün Sazak İlçe Hastanesi (Posof-Merkez)

Evren AKPINAR: Laboratuar Teknisyeni - Posof Devlet Hastanesi (Türkgözü Köyü)

Sibel TAŞLI: Laboratuar Teknikeri - Erzurum (Al Köyü)

Nuray KARAGÖZ: Psikolog - Kars Sosyal Hizm.Müd. (Türkgözü Köyü)

 

 

 

 

AKADEMİSYEN HEMŞEHRİLERİMİZ

 

Prof.Dr.Oğuz ATALAY: Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi (Türkgözü Köyü)

Prof.Dr.Emin Zeki BAŞKENT: Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Müh. Bölümü Öğr. Üyesi / Rektör Danışmanı (Gönülaçan Köyü)

Prof.Dr.Turan ÖZBEY: Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği Bölümü Başkanı

Prof.Dr.Ferit PEHLİVAN: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyofizik Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi (Gürarmut Köyü) 

Prof.Dr.Mecit SİVRİOĞLU: Gazi Üniversitesi Mühendislik MimarlIk Fakültesi Makina Mühendisligi Bölümü Termodinamik Ögretim Üyesi

Prof.Dr.Mustafa YILMAZ: Selçuk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Organik Kimya Anabilim Dalı Öğretim Üyesi (Sarıdarı Köyü)

Prof.Dr.Bedri YÜKSEL: Balıkesir Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü  Başkanı (İncedere Köyü)

Prof.Dr.Sevgi ŞAR: Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Eczacılık İşletmeciliği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi

Doç.Dr.Uğur BİLGİLİ: Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi (Kayınlı Köyü)

Doç.Dr.Ercan ŞİMŞEK: Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakütesi Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü Öğretim Üyesi (Türkgözü Köyü)

Doç.Dr.Cafer ÇİFTÇİ: Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Yeniçağ Tarihi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi (Günlüce Köyü)

Doç.Dr.Faruk BALCI: Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Zootekni ve Hayvan Besleme Bölümü Zootekni Anabilim Dalı Öğretim Üyesi (Türkgözü Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Ali Vaiz GARİPOĞLU: Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Anabilim Dalı Bölümü Öğretim Üyesi

Yrd.Doç.Dr.Ali İhsan KARATAŞ: Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İslan Tarihi ve Sanatları Bölümü Öğretim Üyesi (Gürarmut Köyü/Kapan Mah.)

Yrd.Doç.Dr.Handan TUNÇ: Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü Başkanı

Yrd.Doç.Dr.Gencer ELKILIÇ: Kafkas Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Başkanı (Al Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Sakin Vural VARLI: Balıkesir Üniversitesi Edremit Meslek Yüksek Okulu Müdürü (İncedere Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Öztürk EMİROĞLU: Polonya-Varşova Üniversitesi Doğu Dilleri Fakültesi Türkoloji Bölümü Öğretim Üyesi (Al Köyü)

Yrd.Doç.Dr.İkram ÇINAR: Kafkas Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi (Aşıküzeyir Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Orhan ELMACI: Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı (Kumlukoz Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Yücel AYDIN: İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi (Aşıküzeyir Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Latif ÖZTÜRK: Kırıkkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Öğretim Üyesi (Sarıdarı Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Taner BAYRAKTAROĞLU: Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi(Yaylaltı Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Yusuf KAYA: Erzurum Atatürk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi (Çayırçimen Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Yavuz DEMİREL: Aksaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi

Ört.Gör.Kemal YAZICI: Ardahan Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Müdürü (Yeniköy)

Turan Özgür GÜNGÖR: Kafkas Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi (Al Köyü)

Tarkan HAVADAR: Kafkas Üniversitesi Kağızman MYO Beden Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi (Süngülü Köyü)           

Zeki ÇAĞLAYAN: Kafkas Üniversitesi Kamu Yönetim Uzmanı           

Yunus ZEYREK: Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi (Yolağzı Köyü)       

Pınar EKİNCİ: Rize Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Analitik Kimya Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi(Türkgözü Köyü)

İsmail EREN: Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma Görevlisi (Yolağzı Köyü)           

Murat AKKUŞ: Amerika Birleşik Devletleri University Of Maryland Araştırma Görevlisi (Türkgözü Köyü)

Dr.Selçuk YAVUZ: Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi (Aşıkzülali Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Cengiz ÇAYLAK: Öğretim Üyesi - Emekli (Gümüşkavak Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Yücel AYDIN: Öğretim Üyesi (Aşıküzeyir Köyü)

Kemal BAYRAK: Öğretim Üyesi (Aşıkzülali Köyü)

Zekeriya KARATAŞ: Öğretim Üyesi - Amerika Birleşik Devletlerinde (Gürarmut Köyü/Kapan Mah.)

Kemal ÖZDEMİR: Öğretim Üyesi/Atatürk Üniversitesi - Rahmetli Oldu (Günlüce Köyü)

Sancak ÖZDEMİR: Öğretim Üyesi/Dokuz Eylül Üniversitesi (Türkgözü Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Yusuf BALCI: Pamukkale Üniversitesi Öğretim Üyesi (Akballı Köyü)

 

 

 

 

GAZETECİ HEMŞEHRİLERİMİZ

 

Ümit ÖZEL: Dünya Gazetesi Marmara Bölge Müdürü (Asmakonak Köyü)

Burhan ÖZKOŞAR: Fransa Hürriyet Gazetesi Temsilcisi (Binbaşıeminbey Köyü)

ErKan AKKUŞ: Kanaltürk ve Bugün TV Haber Müdürü (Türkgözü Köyü)

Sinem DÖNMEZ: Cumhuriyet Gazetesi Yazarı (Türkgözü Köyü)

Alper TURGUT: TRT Ardahan Temsilcisi-PSG Yazı İşleri Müdürü (Türkgözü Köyü)

Bilgehan DEMİR: FOX TV Boks Programı Sunucusu (Kalkankaya Köyü)

Önder DURAN: İnegöl Genç Gazetesi Spor Müdürü (Al Köyü)

Havva DEMİREL: Eskişehir Dünya Gazetesi Muhabiri (Posof-Merkez)

Erkan PEHLİVAN: Almanya Ebru Tv Görevlisi (Yeniköy)

Alper TEKEL: Almanya Zaman Gazetesi Muhabiri -  STV Temsilcisi (Yeniköy)

Zeki PEHLİVAN: İstanbul Cihan Haber Ajansı Teknik Destek Direktörü (Yeniköy)

Ayhan ŞEKER: Fransa Kanal 7 Muhabiri (Yeniköy)

H.İbrahim ATAMAN: Kanal 7 Muhabiri - Posof (Demirdöven Köyü)

Ayhan EREN: İstanbul İHA Bilgi İşlem Müdürü (Yolağzı köyünden)

Mihrican DENİZ: Yeni Umut Gazetesi Yazarı (Baykent Köyü)

İsmail ÇAKIR: Gazeteci - Almanya/Bergkamen (Al Köyü)

Yaşar ŞİMŞEK: Pendik Duyuru Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni (Kumlukoz Köyü)

İlhami ÖZTÜRK: Çağ Ankara Gazetesi İmt.Sahibi ve G.Y.Yönetmeni (Asmakonak Köyü)

 

 

 

 

ÜST DÜZEY YÖNETİCİ HEMŞEHRİLERİMİZ


Türker ATALAY: Phılıps Marmara Bölge Müdürü (Türkgözü Köyü)

Taner ATALAY: ENKA Moskova Proje Müdürü (Türkgözü Köyü)

Osman BULUT: Bursa MAKO Fabrikası Genel Müdürü (Özbaşı Köyü)

Nermin MUTLU: Onur Air Taşımacılık A.Ş Emekli Finansman Müdürü (Armutveren Köyü)

Kayhan MUTLU: Otel Müdürü - İngiltere/Londra (Armutveren Köyü)

Yücel AKYÜZ: Ankara Star GAP Otelleri Genel Müdürü (Çamyazı Köyü)

Atilla TAŞKIRAN: Fabrika Genel Müdürü - İstanbul (Posof-Merkez)

Cem AKKUŞ: Genel Müdür (Türkgözü Köyü)

Zekerya ATEŞ: Emekli Genel Müdür (Gönülaçan Köyü)

Bedel UĞURLU: Simtes Mühendislik Müdür Yardımcısı (Baykent Köyü)

 

 

 

 

EĞİTİMCİ ÜST DÜZEY GÖREVLİ HEMŞEHRİLERİMİZ

 

Sebahattin ALTUN: Karaman İl Milli Eğitim Müdürü (Kalkankaya Köyü)

Atanur ÇAĞLAYAN: Balıkesir - Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü (Özbaşı Köyü)

Mustafa TAŞPINAR: Kilis - Polateli İlçe Milli Eğitim Müdürü (Günlüce Köyü)

Adil AKKAYA: Kars İlköğretim Müfettişleri İl Başkanı (Doğrular Köyü)

Yener ÇAYCI: İstanbul - Sultanbeyli İlköğretim Müfettişleri Grup Başkanı (Posof-Merkez)

Soner ATALAY: İlköğretim Müfettişi - Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü (Türkgözü Köyü)

Zeki BİLİCAN: İlköğretim Müfettişi - Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü (Gümüşkavak Köyü)

Enver DEMİR: İlköğretim Müfettişi - Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü (Kalkankaya Köyü)

Alparslan TEKEL: İlköğretim Müfettişi- Diyarbakır İl Milli eğitim müdürlüğü (Yeniköy)

Gökhan ERGÜN: MEB Teftiş Kurulu Bşk.Bakanlık Müfettişi (Özbaşı Köyü)

Suat TOPAL: Bursa-Yıldırım Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü (Yeniköy)

Fatih KİRMAN: İlköğretim Müfettişi (Süngülü Köyü)

Turgut BAŞKENT : BURSA NÜLİFER CANAYDIN İ.Ö.O M.YRD.(GÖNÜLAÇAN)

Arif KARTAL: İlköğretim Müfettişi - Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü (Aşıkzülali Köyü)               

Arif ÇANKAYA: Kdz.Ereğli Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Öğretim Şube Müdürü (Çamyazı Köyü)

Ali TÜRKOĞLU: Antalya-Kaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü (Aşıküzeyir Köyü)

Osman ERDEM: Ardahan-Posof İlçe Milli Eğitim Müdürü (Yolağzı Köyü)

Şemseddim ATAMAN: Kars Eski İl Milli Eğitim Müdürü-Ankara Maliye MYO Eski Müd.(Kalkankaya Köyü)

Turgut ÖZTÜRK: Kars Eski İl Milli Eğitim Müdürü (Posof-Merkez)

Yaşar ÇAĞLAYAN: Balıkesir Necatibey Eğitim Enstitüsü Eski Müdürü (Posof-Merkez)

Murat ÇAĞLAYAN: Bursa Anadolu Erkek Lisesi Müdürü (Özbaşı Köyü)

Şener ERDEM: Bursa-Yıldırım İhsan Dikmen 3. İlköğretim Okulu Müdürü (Özbaşı Köyü)

İlhan ÖZTÜRK: Bursa-Yıldırım İŞGİR İlköğretim Okulu Müdürü (Baykent Köyü)

Yazdan TAŞDEMİR: Bursa-İnegöl Yunus Emre Lisesi Müdürü (Kayınlı Köyü)

Fatih BİLİCAN: Bursa-İnegöl İmam-Hatip Lisesi ve Anadolu İmam-Hatip Lisesi Müdürü (Kol Köyü)

Şeref ÇİFTÇİ: Bursa-İnegöl Sinanbey İlköğretim Okulu Müdürü (Al Köyü)

Turgut AKÇA: Bursa-inegöl Alanyurt Fatih İlköğretim Okulu Müdürü (Akballı Köyü)

Kubilay DEMİRHAN: Bursa-Osmangazi Kükürtlü Ticaret ve Sanayi Odası İ.O.Müdürü (Demirdöven Köyü)

Fuat ALTUNBULAK: Bursa-Osmangazi Özel Yıldız Dershanesi Müdürü (Sarıdarı Köyü)

Ünal AVCI: Zonguldak-Çatalağzı Çok Programlı Lisesi Müdürü (Yeniköy)

İslam YAZICI: Kocaeli-Gebze Anadolu Lisesi Müdür Baş Yardımcısı (Yeniköy)

Hakkı BALCI: Okul Müdürü-Sakarya (Akballı Köyü)

Vedat ATALAY: Ankara-Çankaya Türkiye Emlak Bankası İlköğretim Okulu Müdürü (Posof-Merkez)

Özdemir BAYDAR: Ankara-Keçiören Danışment Çiçekli İlköğretim Okulu Müdürü (Günlüce Köyü)

Kemal ÖZDEMİR: Ankara-Keçiören Bağlum Lisesi Müdürü (Günlüce Köyü)

M.Burak YILDIZ: Gebze - Eskihisar Özel Mucize Eğitim Merkezi Müdürü (Sarıdarı Köyü)

Kemal GÜRLER: Niğde-Bor Kılıçlar İlköğretim Okulu Müdürü (Kalkankaya Köyü)

Selçuk GÜZEL: Posof Süngülü Köyü İlköğretim Okulu Müdürü (Süngülü Köyü)         

Mustafa ELGÜN: Muş-Varto Ocaklı Köyü İlköğretim Okulu Müdürü (Aşıkzülali Köyü)

Ersin AKKAR: Kars Hüsnü Özyeğin Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı (Türkgözü Köyü)

Adil ERDOĞAN: Ankara Hasanoğlan Atatürk Anadolu Öğretmen Lisesi Müdür Yrd.(Posof-Merkez)

Bedir MERT: Kredi Yurtlar Kurumu Doğu Anadolu Eski Bölge Müdür Yardımcısı (Al Köyü)

Nusret ÇİFTÇİ: Kocaeli-Körfez İgsaş İlköğretim Okulu Müdürü (Aşıkzülali Köyü)

Faruk GÜLTEKİN: İstanbul-Ümraniye Hasan Tahsin İlköğretim Okulu Müdür Baş Yardımcısı

Abdullah KARATAŞ: Bursa-Yıldırım Dörtçelik İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı (Gürarmut Köyü)

Köksal ÖZKOŞAR: Bursa-Osmangazi Kükürtlü Ticaret ve Sanayi Odası İ.O.Müdür Yrd.(Eminbey Köyü)

Ferman KARATAŞ: Bursa-İnegöl Altıeylül İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı (Aşıküzeyir Köyü)

Reşat BALCI: Bursa-İnegöl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı (Taşkıran Köyü)

Necati ÇİFTÇİ: Bursa-Yıldırım Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı

Yalçın YILMAZ: Erzurum Maksut Efendi İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı

Asım AKÇAY: Bursa-Nilüfer Cavit Çağlar İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı (Gönülaçan Köyü)

Fikret ÇELİK: Ankara Mimar Sinan Lisesi Müdür Baş Yardımcısı (Özbaşı Köyü)

Atilla ÇELİK: Ankara Anıttepe Lisesi Müdür Yardımcısı (Özbaşı Köyü)

Celal KAYA: Kahramanmaraş 125.Yıl İlköğretim Okulu Müdürü (Çamyazı köyü)

 

 

 

 

ASKERİ ÜST DÜZEY HEMŞEHRİLERİMİZ

 

Dz.Kur.Alb.Nihat ALTUNBULAK: Deniz Kumay Albay - İzmir (Sarıdarı Köyü)

Kur.Alb.Erdinç SOYAK: Genel Kurmay Başkanlığı (Doğrular Köyü)

Kur.Alb.Yaşar KURTULUŞ: Emekli Kurmay Albay (Binbaşıeminbey Köyü)

Kur.Alb.Ali TOPÇU: Emekli Kumay Albay (Söğütlükaya Köyü)

Kur.Alb.Yavuz BULUT: Kurmay Albay (Alabalık Köyü)

Yrb.Ercan SOYAK: Yarbay - Kara Kuvvetleri Komutanlığı (Doğrular Köyü)

Alb.Şemsettin YÜKSEL: Jandarma Albayı (Posof-Merkez)

Alb.Mete ÇOLAK: Hava Albayı (Posof-Merkez)

Alb.Fehim ÇAĞLAYAN: Albay (Posof-Merkez)

Alb.Memedali ERTÜRK: Emekli Albay (Posof-Merkez)

Alb.Cem AKTAŞ: Albay (Posof-Merkez)

Alb.Kibar AKTAŞ: Albay (Posof-Merkez)

Alb.Dursunali AYGÜN: Albay (Posof-Merkez)

Alb.Ahmet ACAR: Albay (Posof-Merkez)

Alb.Nizamettin ACAR: Albay (Posof-Merkez)

Alb.Hikmet GÜNEY: Emeki Albay - Milli Savunma Müfettişi (Binbaşıeminbey Köyü)

Alb.Rasim OLŞEN: Emeki Albay (Binbaşıeminbey Köyü)

Alb.Yılmaz KURTULUŞ: Emekli Albay (Binbaşıeminbey Köyü)

Alb.Fikret AKDENİZ: Öğretmen Albay (Günlüce Köyü)

Alb.Fahri ATABAŞ: Albay - Rahmetli (Süngülü Köyü)

Alb.Bahadır ÖZEL: Albay - Burhaniye/Balıkesir (Türkgözü Köyü)

Alb.Zafer ÖZDEMİR: Öğretmen Albay - Balıkesir(Türkgözü Köyü

Alb.Ersoy GÜNDÜZ: Piyade Albay - İstanbul (Türkgözü Köyü)

Alb.Adnan ŞANLI: Albay (Kopuzlu Köyü)

Alb.Ufuk AKÇA:Albay (Akballı Köyü)

Alb.Süleyman KAYMAKÇI: Albay (Aşıkzülali Köyü)

Alb.Selçuk ÇAĞLAR: Albay (Aşıkzülali Köyü)

Alb.Osman ERDOĞAN: Albay (Aşıkzülali Köyü)

Alb.Cavit KÖKTEN: Albay (Aşıkzülali Köyü)

Alb.Yusuf ÇELİK: Albay (Baykent Köyü)

Alb.Ramiz ÇELİK: Albay (Baykent Köyü)

Alb.Zerafettin ÖNER: Albay (Çakırkoç Köyü)

Alb.İsfendiyar ÖNDER: Albay (Çakırkoç Köyü)

Alb.Mükerrem ERBAŞ: Albay (Gönülaçan Köyü)

Alb.Suat CİHANGİR: Albay (Kayınlı Köyü)

Alb.Fevzi TAŞÇI: Albay (Kır-Damala Köyü)

Alb.Gültekin ÜZÜM: Albay (Kalkankaya Köyü)

Aydemir YAŞAR: Subay/Emekli - Ankara (Taşkıran Köyü)

İbrahim Bora YÜKSEL: Plot - Şehit (Posof-Merkez)

Kıd.Üst.Yeşer SAYGILI: Kıdemli Üstteğmen - Kars/Sarıkamış (Posof-Merkez)

Sedat SAYGILI: Astsubay - Kars/Merkez (Posof-Merkez)

Şener ÇELİK: Piyade Yüzbaşı (Arılı Köyü)

Murat GÜLER: Yüzbaşı - Lübnan (Türkgözü Köyü)

Kayhan TURAN: Piyade Yüzbaşı - Kabil/Afganistan (Türkgözü Köyü)

Ahmet KARANFİL: Deniz Astsubay - Gölcük/Kocaeli (Türkgözü Köyü)

Ercüment GÖKKAYA: Deniz Astsubay - İstanbul (Türkgözü Köyü)

Ali Erkan ÖZDEMİR: Astsubay - Manisa (Türkgözü Köyü)

Yusuf ULUTAŞ: Hava Astsubay - Kayseri (Türkgözü Köyü)

 

 

 

 

EMNİYET MENSUBU ÜST DÜZEY GÖREVLİ HEMŞEHRİLERİMİZ

 

Kibar GÜNDÜZ: Kilis Eski İl Emniyet Müdürü (Türkgözü Köyü)

Ayhan SAYGILI: İzmir-Aliağa İlçe Emniyet Müdürü (Posof-Merkez)

Tuncer AVCI: İzmir-Karşıyaka İlçe Emniyet Müdürü (Türkgözü Köyü)

Ertuğrul AYDIN: Emniyet Müdürü/Emekli - İzmir (Türkgözü Köyü)

Köksal AVCI: Emniyet Müdürü (Yeniköy)

Dincel TURGUT: (Türkgözü Köyü)

Ayhan KOÇ: Emniyet Amiri - Ankara (Yeniköy)

Kemal GÜNGÖR: Emniyet Müdürü (Aşıkzülali Köyü)

Yılmaz GÜNGÖR: Emniyet Müdürü (Aşıkzülali Köyü)

Necati ÇAYCI: Trafik Emekli Başkomiseri - İstanbul (Posof-Merkez)

Cevdet AŞKIN: Başkomiser - Bursa İl Emniyet Müdürlüğü (Posof-Merkez)

Necati EŞKİN: Başkomiser (Posof-Merkez)

Tuncay ERTÜRK: Başkomiser/Emekli - Bursa (Posof-Merkez)

Orhan ERGÜN: Başkomiser - Ankara (Posof-Merkez)

Hasan AVCI: Komiser - İstanbul (Yeniköy)

Dursun ALAGÖZ: Trafik Emniyet Amiri/Emekli - Bursa (Demirdöven Köyü)

Reis YILMAZ: Başkomiser (Sarıdarı Köyü)

Metin SOYDEMİR: Başkomiser - İstanbul (Asmakonak Köyü)

Yılmaz YILMAZ: Başkomiser (Doğrular Köyü)

Cengiz ŞAHİN: Başkomiser/Emekli (Çamyazı Köyü)

Cevdet ZEYREK: Başkomiser/Emekli (Yolağzı Köyü)

İlhan AVCI: Başkomiser (Türkgözü Köyü)                                     

Cengiz AVCI: Başkomiser (Türkgözü Köyü)

İlhan GÜMÜŞ: Başkomiser (Türkgözü Köyü)

Tacettin ORHAN: Başkomiser (Türkgözü Köyü)

İlhan SÖNMEZ: Başkomiser (Türkgözü Köyü)

Fevzi GÜNDOĞDU: Başkomiser (Gönülaçan Köyü)

Mnasur DURAK: Başkomiser (Gönülaçan Köyü)

Yener İŞBECER: Başkomiser (Gönülaçan Köyü)

Enis İŞBECER: Başkomiser/Emekli - Bursa (Gönülaçan Köyü)

Sıtkı ULUDAĞ: Başkomiser (Aşıkzülali Köyü)

 

 

 

 

SPORCU HEMŞEHRİLERİMİZ

 

Ümmet KAYA: Dünya Yıldızlar Güreş Şampiyonu (Çayırçimen Köyü)

Erkan ÜLVAN: Üniversiteler Arası Dünya Güreş Şampiyonu (Çambelei Köyü)

Ertuğrul ERGEZEN: Boksör (Armutveren Köyü)

Sezgin ÖZALP: Antrenör-Bursaspor

Akın YEŞİLYURT: Futbolcu - Gebze (Çamyazı Köyü)

H.İbrahim ATAMAN: Taekwondo Antrenörü (Demirdöven Köyü)

Orhan BİLİCAN: Belçika Yük Kaldırma (Powerlifting) Milli Takımı Sporcusu (Çamyazı Köyü)

Muhammet BİLİCAN: Belçika Yük Kaldırma (Powerlifting) Milli Takımı Sporcusu (Çamyazı Köyü)

 

 

 

 

SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ - DERNEK YÖNETİCİSİ HEMŞEHRİLERİMİZ

 

Akın KARADENİZ: Türkiye TİHMED Genel Başkanı (Süngülü Köyü)

İlhan MERT: Kars Türk-Eğitimsen Şube Sekreteri (Al Köyü)

AV.Öztürk YAZICI: Bursaspor Hukuk İşleri Sorumlusu

Av.Selami ÇAKICI: Kocaeli Cihan Hukukçular Derneği Başkanı (Posof-Merkez)

İmdat DEMİR: TMMOB Orman Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı (Sarıçiçek Köyü)

Bekir KALE: Türkiye Şairler Birliği Genel Başkanı (Armutveren Köyü)

Tuncel TURGUT: Ankara Eğitim-Bir-Sen Şube Sekreteri

Yazdan YAZICI: Kocaeli - Gebze Petrol-İş BASF İşyeri Temsilcisi (Yeniköy)

Şener UĞURLU: Belçika - Anvers Genç Türkler Derneği Başkanı

İhsan BİLGİLİ: Bursa AYŞAD Başkanı (Kayınlı Köyü)

Ahmet YELBAŞ: Fransa - Bordeaux Türk Kültür Merkezi Başkanı (Binbaşıeminbey Köyü)

Evsel BİLİCAN: Fransa - Bordeaux Cenaze Nakil Fonu Başkanı (Kumlukoz Köyü)

Burhan ÖZKOŞAR: Dünya Ahıska Türkleri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi (Binbaşıeminbey Köyü)

Orhan VURAL: Bordeaux - Flers Türk Fransız Dostluk Derneği Başkanı (Asmakonak Köyü)

Fevzi AYDIN: Fransa - Strazbourg Cojep Eğitim Merkezleri Başkanı (Kurşunçavuş Köyü)

Nihat ÖZTÜRK: Tilburg Türk Kültür Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi (Aşıküzeyir Köyü)

Nevzat KARATAŞ: İstanbul Disk Genel İş Sendikası Anadolu Yakası 2 Nolu Şube Başkanı (Çayırçimen Köyü)                  

İlminur BİLGİ YİĞİTOĞLU: Bursa Usta Öğreticiler Derneği Başkanı (Kalkankaya Köyü)

Sevilay ŞEKER: Bursa Teleferik Halk Meclisi Derneği Yönt.Kurulu Üyesi (Sarıdarı Köyü)

Gönül ÇİFTÇİ İNANMIŞIK: Bursa Teleferik Halk Meclisi Derneği Yönt.Kurulu Üyesi (Günlüce Köyü)

Serhat USANMAZ: Bursa Teleferik Halk Meclisi Derneği Yönt.Kurulu Üyesi (Posof-Merkez)                                            

Yasin YALÇIN: Antalya Kars Ardahan Iğdır Federasyonu Yönetim Kur.Üyesi (Özbaşı Köyü)

Başyürek ALTIN: Eğitim-Sen Merkez Genel Basın Yayın Sekreteri

Seddi ÇELİK: Türkiye Hentbol Federasyanu Merkez Hakem Kurulu Yön.Üyesi

Hilmi ŞANLI: Türkiye Diyanet Vakıf-Sen Bursa Şubesi Başkanı (Kopuzlu Köyü)  

Serhat BALCI: Bilecik Üniversiteliler Topluluğu Derneği Başkan Yrd. (Taşkıran Köyü)

Okyay  KARATAŞ: Belçika Çağdaş Dernekler Federesyonu Başkanı (Türkgözü Köyü) 

Selim ÇELİK: Zonguldak Ardahanlılar Derneği Başkanı (Günlüce Köyü)

Yakup AKSEL: Türkiye Jeoloji Mühendisleri Odası Ardahan İl Temsilcisi (Süngülü Köyü)

Erol KÖKTEN: Isparta Eğitim-Sen İl Temsilciliği Başkanı (Aşıkzülali Köyü) 

                            

 

 

 

YAZARLARIMIZ


Burhan Özkoşar: Gazeteci –Yazar (Eminbey)

Yaşar ÇAĞLAYAN: Eğitimci Yazar (Posof-Merkez)

Şener USANMAZ: Eğitimci Yazar - Şair (Posof-Merkez)

Turgay USANMAZ: Eğitimci Yazar - Şair (Posof-Merkez)

Dr.Ahmet OCAK: İlahiyatçı Yazar (Kumlukoz Köyü)

Nevrettin ULUDAĞ: Şair-Yazar (Al Köyü)

Yunus ZEYREK: Tarih-Edebiyat Araştırmacısı/Yazar (Yolağzı Köyü)

Hafız AKSEL: Araştırmacı Yazar (Süngülü Köyü)

Fehmi BAYRAKTAROĞLU: Eğitimci Yazar (Yaylaltı Köyü)

Ahmet ACAR: Araştırmacı Yazar (Posof-Merkez)

Yrd.Doç.Dr.Öztürk EMİROĞLU: Eğitimci Yazar (Al Köyü)

Ensar Turgut TEKİN: Eğitimci Yazar - Aydın/Söke (Sarıdarı Köyü)

Maksut CİHANGİR: Eğitimci Yazar (Kalkankaya Köyü)

Nihat DOĞRU: Eğitimci Yazar (Doğrular Köyü)

İlhami ÖZTÜRK: Eğitimci Yazar (Asmakonak Köyü)

Şemsettin ATAMAN: Eğitimci Yazar/Şair (Kalkankaya Köyü)

Suca DÜNDAR: Şair Yazar

Cemil BULUT: İlahiyatçı Yazar (Sarıdarı Köyü)

Ali Fuat AZGUR: Hukukçu Yazar (Posof-Merkez)

Bekir KALE: Şair Yazar (Armutveren Köyü)

 

 

 

 

BAKANLIKLARDA GÖREVLİ ÜST DÜZEY HEMŞEHRİLERİMİZ

 

Bünet ÇAYCI: T.C.Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Özel Kalem Müdür Yrd.(Posof-Merkez)

Dr.Hüseyin DEMİREL: TC.Sağlık Bakanlığı Bakan Danışmanı (Posof-Merkez)

Mehmet ÖZTÜRK: TC.Savunma Bak.Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Müfettişi (Aşıkzülali Köyü)

Tamer YILDIZ: TC.Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müfettişi (Posof-Merkez)

Burhan EREN: TC.Sanayi Bakanlığı Müfettişi (Yolağzı Köyü)

Öztürk TAŞPINAR: Belçika Federal Eğitim Bakanının Danışmanı (Asmakonak Köyü)

İlhan ÖZDAŞ: T.C.Enerji ve Tabii Koruma Bak.İdari ve Mali İşler Şube Müdürü (Kol Köyü) (Kol Köyü)

N.Polat POSOFLU: TC.Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırma Genel Müdür Yrd.(Armutveren Köyü) 

Zafer AĞYAR: TC.Başbakanlık TÜİK Uzman Yardımcısı (Aşıkzülali Köyü)

Ercan ÇAKAL: TC.Başbakanlık Kamu İhale Kurulu Başkanlığında Şef (Türkgözü Köyü)                 

Gökhan ERGÜN: TC.MEB Teftiş Kurulu Bşk. Bakanlık Müfettişi (Özbaşı Köyü)

Öznur AYAZ: TC.Maliye Bak.Gelir İdaresi Başk.Sakatlık İndirimi Şube Müdürü (Eminbey Köyü)

Yener GÜNGÖR: T.C.Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı (Aşıkzülali Köyü)

Selim GÜNGÖR: T.C.Adalet Bakanlığı Teknik İşler Daire Başkanlığı Makina Müh.(Aşıkzülali Köyü)

Cengiz GÜNGÖR: T.C.Adalet Bakanlığı Buca Cezaevi Saymanı (Aşıkzülali Köyü)

Zafer BAŞÇI: T.C.Enj.ve Tabii Kaynaklar Bak.Strateji Geliştirme Daire Başkanı (Gönülaçan Köyü)

Saadettin EREN: T.C.Tarım ve Köyişleri Bak.TAGEM İdari ve Mali İşler Şube Müdürü (Armutveren köyü)

 

 

 

 

DİĞER MESLEK GRUPLARI

 

Adem EŞKİN: Ziraat Bankası Müfettişi - Ankara (Posof-Merkez)

Mustafa Bilge ERDOĞAN: Ziraat Bankası Müfettişi - Bursa (Posof-Merkez)

Nihat UZUN: Ziraat Bankası Müfettişi (Posof-Merkez)

Gökhan TURAN: Halk Bankası Müfetişi - İstanbul (Türkgözü Köyü)

Talip BULUT: Maliye Müfettişi (Posof-Merkez)

Ergün ÖZCAN: Ankara TT.Kop.Merkez Birliği Müfettişi (Asmakonak Köyü)

Yılmaz ERGEZER: Maliye Müfettişi/Emekli - Samsun (Binbaşıeminbey Köyü)

Kemal AKÇAY: Maliye Müfettişi (Baykent Köyü)

Nihat MERT: PTT Müfettişi (Doğrular Köyü)

Erol ÇAĞLAYAN: Maliye Müfettişi (Süngülü Köyü)

Olgun AKÇA: Maliye Müfettişi (Akballı Köyü)

Nazım BİLİCAN: Gümrük Muh.Müfettişi (Özbaşı Köyü)

Çalışkur ATALAY: Maden Jeoloji Yüksek Mühendisi (Posof-Merkez)

Yavuz YILMAZ: Yüksek Elektrik Mühendisi (Posof-Merkez)

Kenan ULAVUR: Uzman Ziraat Mühendisi Zooteknist-Elazığ (Posof-Merkez)

Veysel ALÇİÇEK: Yüksek İnşaat Mühendisi (Süngülü Köyü)

Şenol ERDOĞAN: Yüksek Makine Mühendisi

Cemil BULUT: Yüksek Orman Mühendisi (Alabalık Köyü)

Göksel BİLİCAN: Yüksek İnşaat Mühendisi - Almanya/Herne (Aşıkzülali Köyü)

Fatih Özgür BİLGİ: Yüksek Seramik Mühendisi (Kalkankaya Köyü)

Ercan ALTUN: Yüksek İnşaat Mühendisi - Danimarka (Savaşır Köyü)

Dr.Sancak ÖZDEMİR: Nükleer Enerji Mühendisi-Türkiye Atom Enerji Kurumu (Türkgözü Köyü)

Şinasi ÖZTÜRK: Yüksek İnşaat Mühendisi (Taşkıran Köyü)

Çağdaş Murat ÖZTÜRK: Maden Mühendisi (Taşkıran Köyü)

İhsan ERTÜRK: S.M.Mali Müşavir - Ankara (Posof-Merkez)

Ali ERGÜN: S.M.Mali Müşavir - Ankara (Posof-Merkez)

Yaşar ERDEM: S.M.Mali Müşavir - Bursa (Posof-Merkez)

Hüsnü GÜNGÖR: S.M.Mali Müşavir - Muğla/Dalaman (Al Köyü)

Hanifi MERT: S.M.Mali Müşavir - Ankara (Al Köyü)

Adnan KAYNAR: S.M.Mali Müşavir - İstanbul (Türkgözü Köyü)

Songül ÖNER: S.M.Mali Müşavir - Posof (Çakırkoç Köyü)

İlhan ALKILIÇ: S.M.Mali Müşavir - Ankara (Kol Köyü)

Metin ÇELİK: S.M.Mali Müşavir - İstanbul (Söğütlükaya Köyü)

Taylan DAĞA: S.M.Mali Müşavir - İzmir (Balgöze Köyü)

Mesut BALCI: Bilgisayar Mühendisi (Akballı Köyü)

Nezih BALCI: Uçak Mühendisi - Eskişehir (Akballı Köyü)

Uğraş BALCI: Elektronik Haberleşme Mühendisi - Telokom Genel Müdürlüğü (Akballı Köyü)

Levent DEMİREL: İnşaat Mühendisi - Ankara İl Bayındırlık Müdürlüğü (Posof-Merkez)

Apdullah ÇAKMAK: Matematik Mühendisi - Bursa (Çayırçimen Köyü)

Salih ÇİMEN: Elektrik Mühendisi - İstanbul (Çayırçimen Köyü)

Kemal ATALAY: Maden Mühendisi - İzmir (Posof-Merkez)

Konur ATALAY: Makine Mühendisi - Ankara (Posof-Merkez)

Naci TAŞKIRAN: Ziraat Mühendisi - Yalova Tarım İl Müdürlüğü (Posof-Merkez)

Belgin ÇAKICI: Fizik Mühendisi (Posof-Merkez)

Özkan SAYILIR: İnşaat Mühendisi - Bursa (Posof-Merkez)

Devrim SAYILIR: Harita Mühendisi - Fas (Posof-Merkez)

Erkan SAYILIR: İnşaat Mühendisi - Bursa/İnegöl (Posof-Merkez)

Yudum USANMAZ: Ziraat Mühendisi - Bursa/İnegöl (Posof-Merkez)

Mahmut YILMAZ: Elektrik Mühendisi (Posof-Merkez)

Sabit ERTÜRK: Makine Mühendisi (Posof-Merkez)

Galip ERTÜRK: Elektrik Mühendisi (Posof-Merkez)

Adnan ERTÜRK: Makine Mühendisi (Posof-Merkez)

Çetin DEMİRKIRAN: Ziraat Mühendisi - İstanbul (Posof-Merkez)

Alper ÇOLAK: Orman Mühendisi (Posof-Merkez)

Yavuz ACAR: Orman Mühendisi (Posof-Merkez)

Necmi SUCU: İnşaat Mühendisi (Posof-Merkez)

Çağdaş KAPLAN: Elektrik Elektronik Mühendisi (Posof-Merkez)

Selda ÖZCAN: Arkeolog (Posof-Merkez)

Zekeriya KAYA: Arkeolog (Posof-Merkez)

Taner DEMİREL: Arkeolog (Günlüce Köyü)

Ali ATALAY: Kimya Mühendisi (Türkgözü Köyü)

Songül TOP: Peyzaj Mimarı - Ankara (Kayınlı Köyü)

Şahset PEHLİVAN: Makine Mühendisi (Yeniköy)

Zeki PEHLİVAN: Elektrik Mühendisi (Yeniköy)

Tufan KURBAN: İnşaat Mühendisi (Yeniköy)

Akif KURBAN: Endüstri Mühendisi - Bursa (Yeniköy)

Şerafettin UZUN: Makine Mühendisi (Yeniköy)

Nurettin UZUN: Makine Mühendisi (Yeniköy)

Hakan UZUN: Harita Mühendisi (Yeniköy)

Ferdi UZUN: Su Ürünleri Mühendisi (Yeniköy)

Ahmet UZUN: Makine Mühendisi (Yeniköy)

Metin ELMA: Bilgisayar Mühendisi (Yeniköy)

Ahmet ELMA: Endüstri Mühendisi (Yeniköy)

İsmiazam YAZICI: Elektrik-Elektronik Mühendisi (Yeniköy)

Mesut YAZICI: Metalurji ve Malzeme Mühendisi (Yeniköy)

Yusuf TOPÇU: Çevre Mühendisi (Yeniköy)

Adnan AYDEMİR: İletişim Mühendisi (Yeniköy)

Ali BALCI: Makine Mühendisi (Yeniköy)

Hüsamettin BOY: Makine Mühendisi - Bayındırlık Müdürü (Yeniköy)

Berkay BOY: Jeoloji Mühendisi (Yeniköy)

Özer ÇAKICI: Kimya Mühendisi (Yeniköy)

Cemasettin DAĞ: İnşaat Mühendisi - İstanbul (Yeniköy)

İmdat TOPAL: Makine Mühendisi (Yeniköy)

Yüksel KOÇ: Ziraat Mühendisi (Yeniköy)

Fikret KOÇ: Kimya Mühendisi (Yeniköy)

Tahsin AKPINAR: Ekonomist - Şirket Danışmanı/Fransa-Bordeaux (Sarıdarı Köyü)

Yavuz SÖNMEZ: Makine Müh.-Bursa Valiliği San.ve Tic. İl Müd.(Sarıdarı Köyü)

Yaşar OKUMUŞ: Ekonomist (Yeniköy)

Ayhan OKUMUŞ: Ekonomist (Yeniköy)

Öztürk AYDEMİR: Ekonomist (Yeniköy)

Erkan CANBAY: Ekonomist (Yeniköy)

Öztürk KALEM: Ekonomist (Yeniköy)

Kerem BİLİCAN: Elektrik Mühendisi-Kocaeli (Gümüşkavak Köyü)

Ercan EKİCİ: Tekstil Mühendisi-Bursa (Gümüşkavak Köyü)

Çelik DÜLGER: İnşaat Mühendisi (Gümüşkavak Köyü)

Bilgivar ERGÜN: Maliye Gelir Uzmanı - Bursa (Özbaşı Köyü)

Özlem ERGÜN: Uludağ Üniversitesi B.İ.M Bilgisayar Programcısı (Özbaşı Köyü)

Aslan ACAR: Maden Mühendisi (Yolağzı Köyü)

Ayhan EREN: Bilgisayar Mühendisi (Yolağzı Köyü)

Apdurrahman MERT: Makine Mühendisi (Yolağzı Köyü)

Taylan MERT: İletişim Mühendisi (Yolağzı Köyü)

Cihan EREN: Mimar (Yolağzı Köyü)

Nazım YALÇIN: İnşaat Mühendisi (Demirdöven Köyü)

Evsel DEMİR: Makine Mühendisi - Ankara (Kalkankaya Köyü)

Rasim ÖZTÜRK: Fizik Mühendisi (Kalkankaya Köyü)

ÖztekiN ÖZTÜRK: Bilgisayar Mühendisi (Kalkankaya Köyü)

İsmail ÖZTÜRK: Elektrik Mühendisi (Kalkankaya Köyü)

Özay ÖZTÜRK: Fizik Mühendisi (Kalkankaya Köyü)

Fevzi DÜLGER: İnşaat Mühendisi (Kalkankaya Köyü)

Atilla ATAMAN: Elektrik Mühendisi (Kalkankaya Köyü)

Dursun GÜMÜŞ: Ziraat Mühendisi (Kalkankaya Köyü)

Erol Emre BİLGİ: İnşaat Mühendisi - Bursa (Kalkankaya Köyü)

Taner BİLGİ: Harita Mühendisi - Bursa Özel İdare Müdürlüğü (Kalkankaya Köyü)

Kamil BİLGİ: Ziraat Mühendisi - Posof İlçe Tarım Müdürlüğü (Kalkankaya Köyü)

Mustafa ÇİFTÇİ: Gıda Mühendisi - Kocaeli / Başiskele İlçe Tarım Müdürlüğü

Zöhre SAYGILI: Mal Müdürü/Emekli - İzmir (Posof-Merkez)

İsmet ÇOLAK: Mal Müdürü/Emekli - Ankara (Posof-Merkez)

Necdet ÖZER: Mal Müdürü/Emekli - Bursa (Binbaşıeminbey Köyü)

İsmail AYDIN: Mal Müdürü (Çambeli Köyü)

Erdal ERGÜN: Mal Müdürü (Doğrular Köyü)

Şerafettin CENGİZ: Mal Müdürü (Erim Köyü)

Bahattin ÖZCAN: Gümrük Muhafaza Müdürü (Doğrular Köyü)

Salih KÖSE: Tekel Müdürü - Ankara (Posof-Merkez)

Dinçer SUBAŞI: Tekel Müdürü (Posof-Merkez)

Orhan SOYAK: Tekel Müdürü (Doğrular Köyü)

Tacil TURGUT: Tekel Müdürü (Türkgözü Köyü)

Turan SANCAK: Maliye Vergi Müdürü (Erim Köyü)

Engin PARLAK: Maliye Müfettişi (Erim Köyü)

Yücel AYDIN: İnşaat Mühendisi (Erim Köyü)

Yavuz ZEYREK: İş ve İşçi Bulma Kurumu Gn.Müd.Emekli Şube Müdürü (Yolağzı Köyü)

Yakup ZEYREK: Biyolog - Ankara (Yolağzı Köyü)

Zeki ERTÜRK: Kocaeli Ziraat Bankası Emekli Şube Müdürü (Posof-Merkez)

Cemal DURGUN: Banka Müdürü (Al Köyü)

Özlem GÜNGÖR: Banka Müdürü (Al Köyü)

Oktay SOLMAZ: Banka Müdürü - Ankara (Çambeli Köyü)

Soner BALCI: Akbankası Şube Müdürü - İstanbul (Akballı Köyü)

Zülali ÖZTÜRK: Banka Müdürü (Akballı Köyü)

Aydın AKÇA: Banka Müdürü (Akballı Köyü)

Alper YILDIZ: Banka Müdürü (Türkgözü Köyü)

Temel AKÇAY: Banka Müdürü (Baykent Köyü)

Haydar ÖZTÜRK: Banka Müdürü (İncedere Köyü)

İhsan BİLİCİ: Banka Müdürü (İncedere Köyü)

Merdali TÜTER: Banka Müdürü (İncedere Köyü)

Cengiz MERT: Banka Müdürü (Günlüce Köyü)

Yavuz SUBAŞI: Banka Müdürü (Günbatan Köyü)

Oktay DEMİRCİ: Vergi Dairesi Müdürü/Emekli - Bursa (Binbaşıeminbey Köyü)

Mustafa Salih GÜNGÖR: Makine Mühendisi (Al Köyü)

Ufuk AKYÜZ: Harita Mühendisi (Çamyazı Köyü)

Recep MERT: Turizm Uzmanı - Bursa İl Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü (Al Köyü)

Ercan ÖNDER: Turizm Uzmanı - İstanbul İl Kültür ve Turizm Müd.(Kayınlı Köyü)

Necdet MERT: Muhasebeci - Bursa İl Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü (Al Köyü)

Turan ÖNER: Makine Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Recep DURGUN: İnşaat Mühendisi - İstanbul (Aşıkzülali Köyü)

Selçuk ÇAĞLAR: Bilgisayar Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Kenan ÇAĞLAR: Elektrik Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Devrim ÇAĞLAR: Elektronik Mühendisi - Ankara (Aşıkzülali Köyü)

Cemil ARICI: İnşaat Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Tüncel ÖNDER: Ziraat Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Cengiz KARGI: Makine Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Yakup ELGÜN: İnşaat Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Mehmet ERGÜN: Ziraat Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Metin DURGUN: Çevre Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Bilen GÖKTEN: İnşaat Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Apdurrahman BAŞKENT: Gıda Mühendisi (Gönülaçan Köyü)

Azem BAŞYAPICI: Ziraat Mühendisi (Gönülaçan Köyü)

Yavuz SÖNMEZ: Makine Mühendisi - Bursa Valiliği Truzim Şube Müdürlüğü (Sarıdarı Köyü)

Ertekin KILIÇ: Sosyal Hizmet Uzmanı-Ankara Akademi Zihin Eng.Eğt.ve Reh.Mrk.(Gönülaçan Köyü)

Kamil AYAR: Makine Mühendisi - Bursa (Binbaşıeminbey Köyü)

Fuat AKMEN: Fizik Mühendisi (Binbaşıeminbey Köyü)

Köksal KOÇAKOĞLU: Makine Mühendisi - Hollanda (Binbaşıeminbey Köyü)

Atilla ERGÜN: Makine Mühendisi - Fransa (Binbaşıeminbey Köyü)

Serhat ERGÜN: İnşaat Mühendisi - Bodrum/MUĞLA (Binbaşıeminbey Köyü)

Evsel ERKAN: Orman Mühendisi (Binbaşıeminbey Köyü)

Enver ÖZDEMİR: Ziraat Mühendisi (Binbaşıeminbey Köyü)

Şener ERDOĞAN: Makine Mühendisi (Binbaşıeminbey Köyü)

Bülent ERGEZER: İnşaat Mühendisi - Ankara (Binbaşıeminbey Köyü)

Ahmet GÜNER: Jeoloji Mühendisi (Binbaşıeminbey Köyü)

Cihan TEKOĞLU: Makine Mühendisi (Binbaşıeminbey Köyü)

Faruk DEMİRCİ: Mimar (Binbaşıeminbey Köyü)

Zeynep ERDOĞAN: Mimar (Binbaşıeminbey Köyü)

Halit SAYDAM: Nüfus Müdürü (Posof-Merkez)

Kazım YILDIZ: Nüfus Müdürü (Yolağzı Köyü)

Mehmet MERT: Nüfus Müdürü (Arılı Köyü)

Adnan BAŞYAPICI: Nüfus Müdürü (Gönülaçan Köyü)

Merdin ÇİFTÇİ: Nüfus Müdürü/Emekli - Bursa (Al Köyü)

Salih KAYNAR: Nüfus Müdürü (Rahmetli) (Türkgözü Köyü)

Alaattin TOHUMCU: Özel İdare Müdürü (Kol Köyü)

Mehmet ÇELİK: Özel İdare Müdürü (Baykent Köyü)

Yusuf ESEN: Tekel Müdürü (Baykent Köyü)

Feyyaz ÖZTÜRK: PTT Müdürü (Baykent Köyü)

Sürmeli AYDIN: PTT Müdürü (Derindere Köyü)

Cemil OCAK: PTT Müdürü (Kumlukoz Köyü)

Necdet DEMİREL: PTT Müdürü (Kır-Damala Köyü)

Apdullah TÜRKOĞLU: Maden Mühendisi (Aşıküzeyir Köyü)

Fatma TAŞDEMİR: Kirminiolog (Suç Bilimcisi)- Belçika (Asmakonak Köyü)

Hakan AKKUŞ: Makine Mühendisi (Türkgözü Köyü)

Köksal ATMAN: Bilgisayar Mühendisi (Demirdöven Köyü)

Ufuk GÜZEL: Elektrik Elektronik Mühendisi (Kumlukoz Köyü)

Refik GÜLER: Elektrik Mühendisi - Ankara(Savaşır Köyü)

Kemal CAN: Makine Mühendisi (Süngülü Köyü)

Ahmet KORKMAZ: İnşaat Mühendisi (Süngülü Köyü)

Ozan YALÇIN: Elektronik Mühendisi (Süngülü Köyü)

Sevil NİNCİHAN: Ziraat Mühendisi (Süngülü Köyü)

Coşkun GÜNDOĞDU: Elektrik Mühendisi (Süngülü Köyü)

Soner ALÇİÇEK: İnşaat Mühendisi - Kocaeli (Süngülü Köyü)

Yıldırım ÇAKICI: Elektronik Mühendisi (Süngülü Köyü)

Emre ASLAN: Bilgisayar Mühendisi (Süngülü Köyü)

İbrahim AYDIN: Çevre Mühendisi (Süngülü Köyü)

Öner AYDIN: Elektronik Mühendisi (Süngülü Köyü)

Erşat GÜZEL: Endüstri Mühendisi - Bursa/İnegöl (Süngülü Köyü)

Süleyman GÜZEL: Tekstil Mühendisi (Süngülü Köyü)

Nergiz GÜZEL: Orman Mühendisi (Süngülü Köyü)

Aşkın GÜZEL: Tekstil Mühendisi (Süngülü Köyü)

Erdal AKKAYA: Makine Mühendisi - Bursa/İnegöl (Süngülü Köyü)

Yudum KİRMAN: Endüstri Mühendisi (Süngülü Köyü)

Serkan GÜNER: Bilgisayar Mühendisi (Süngülü Köyü)

Dilek BİLGİLİ: Tekstil Mühendisi (Süngülü Köyü)

Bilgehan KİRMAN: Mimar (Süngülü Köyü)

Zafer BULUT: Makine Mühendisi (Alabalık Köyü)

Hamza YILMAZ: Elektrik Mühendisi (Alabalık Köyü)

Bülent BULUT: Elekt.-Elektronik Mühendisi - Kocaeli (Alabalık Köyü)

Sabri BAYRAKTAR: Harita Mühendisi (Arılı Köyü)

Cengiz YILMAZ: Elektrik Mühendisi (Arılı Köyü)

Fatih ERGEZER: Makine Mühendisi (Armutveren Köyü)

Volkan GÜNLER: İnşaat Mühendisi (Armutveren Köyü)

Sertaç ERBİLİCİ: Kimya Mühendisi (Armutveren Köyü)

Yahya ÖNDER: Makine Mühendisi (Çakırkoç Köyü)

Orhan KAHVECİ: Harita Mühendisi - Ankara (Çakırkoç Köyü)

Selçuk ÖZYAY: İnşaat Mühendisi (Çambeli Köyü)

Nizamettin ÖZYAY: Orman Mühendisi (Çambeli Köyü)

Tibet ÖZYAY: İnşaat Mühendisi (Çambeli Köyü)

Enis AKYÜZ: Mimar (Günlüce Köyü)

Hüsamettin SAYILIR: İnşaat Mühendisi (Günlüce Köyü)

Zeki SAYILIR: İnşaat Mühendisi (Günlüce Köyü)

Zülali ÇINAR: Tapu Kadastro Müdürü (Günlüce Köyü)

Ali EKİCİ: Elektrik Mühendisi (İncedere Köyü)

Orhan AKTAN: Elektrik Mühendisi (Kır-Damala Köyü)

Öztürk AKTAN: İnşaat Mühendisi (Kır-Damala Köyü)

İsrail DEMİREL: Bilgisayar Mühendisi (Kır-Damala Köyü)

Şükran ÇAĞLAYAN: BTC Şti. Bölgesel Kalkınma Girişimi Koordinatörü (Süngülü Köyü)

Tekin ÇİMEN: Bursa Uludağ Üni.Veteriner Fak.Bilgisayar İşletmeni (Çayırçimen Köyü)

Murat SAYDEMİR: Mimar - Bof Design Ltd.Şti.(Asmakonak Köyü)

Ensar DEMİREL: İstanbul -Şile Milli Eğitim Müd.Şefi

Mustafa ELMA: Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı İnsan Kaynakları Müd.Şefi (Yeniköy)

Faruk BİLGİLİ: İnegöl Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü V.H.K.İ. (Gönülaçan Köyü)

Kamil BİLGİLİ: Çıldır Kaymakamlığı V.H.K.İ. (Gönülaçan Köyü)

Nevin EKİNCİ: Mimar - İstanbul (Türkgözü Köyü)

Taner ATALAY: Mimar – ENKA  Proje Müdürü/ Moskova /Rusya (Türkgözü Köyü)

Erdal DÖNMEZ: Mimar - İstanbul (Türkgözü Köyü)

Ali Erdem GÜLAÇAR: Harita Mühendisi (Türkgözü Köyü)

Hakan AKKUŞ: Makine Mühendisi (Türkgözü Köyü)

Yükseler GÖKTAŞ: İnşaat Mühendisi (Türkgözü Köyü)

Türker ATALAY: Kimya Mühendisi Phılıps Marmara Bölge Müdürü (Türkgözü Köyü)

Murat  ATICI: Ziraat Mühendisi (Türkgözü Köyü)

Kurtuluş KARANFİL: İnşaat Mühendisi (Türkgözü Köyü)

Volkan ÜZÜMCÜ: Makine Mühendisi (Türkgözü Köyü)

Aydın MEYDAN: Endüstri Mühendisi (Türkgözü Köyü)

Alper MEYDAN: Ziraat Mühendisi (Türkgözü Köyü)

Mevlüt MERT: Bursa Karayolları Müdürlüğü Şefi (Al Köyü)

Suat ÖZTÜRK: Biyolog (Taşkıran Köyü)

Hüsamettin SANATÇI: Makine Mühendisi-Bursa (Baykent Köyü)

Nuray GÜNGÖR: İlahiyatçı (Kocaeli Müftülüğü Vaizesi)

Gülay GÜNGÖR: İlahiyatçı (Sakarya Müftülüğü Vaizesi)

Faruk Sırrı GÜNGÖR: Satış Pazarlama Müdürü-Kocaeli

Arzu ÖZEL: KalDer Bursa Pazarlama ve İletişim Sorumlusu (Asmakonak Köyü)

Cengiz ÇİFTÇİ: İnşaat Mühendisi - İstanbul (Günlüce Köyü)

Kemal  ORHAN: Gümrük Muhafaza Müdürü -  Ordu (Türkgözü Köyü)

Tamer OĞUZ: Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Uzmanı (Türkgözü Köyü)

Ayşe  EKİNCİ: Uluslararası Danışman - İstanbul (Türkgözü Köyü)

Ali EKİNCİ: Şehir Plancısı - Kars İl Bayındırlık ve İskan Müd. (Türkgözü Köyü)

 

 

 

 

SANATÇI HEMŞEHRİLERİMİZ

 

Ezgi MERT: THM Ses Sanatçısı (Arılı Köyü)

Nevzat ÇİFTÇİ: Bursa Karagöz Sanatçısı - Tiyatro Oyuncusu (Günlüce Köyü)

Erdem USANMAZ: Bağlama Sanatçısı (Posof-Merkez)

Ergümen ALTUN: Ressam (Savaşır Köyü)

Nihal MARTLI: Ressam

Mikail ERDOĞAN: Şeb-i Aruz Grubu Tanbur Sanatçısı

Hikmet ERDOĞAN: Şeb-İ Aruz Grubu Kanun Sanatçısı

 

 

 

 

İŞ ADAMI OLAN HEMŞEHRİLERİMİZ

 

Demir Ali POLAT: Polat Makine Yedek Parça Sanayi Tic.Ltd.Şti. - Ankara (Taşkıran Köyü)

Refik GÜLER: RG İnşaat Enerji - RB Mühendislik Ltd.Şti. - Ankara (Savaşır Köyü)

İlhami ÖZTÜRK: Çağ Org. Hizm. İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. - Ankara (Asmakonak Köyü)

Av.Metin ÖZER: Sınav Dergisi Dershaneleri Yönetim Kur.Başkanı (Asmakonak Köyü)

Orhan ÖZER: Sınav Dergisi Dershaneleri Yönetim Kur.Başkan Yrd. (Asmakonak Köyü)

Efsel DEMİR: POSOF Mobilya Dekorasyon Müh.Müm.İnş.Taah.San.Tic.Ltd.Şti. - Ankara (Kalkankaya Köyü)

Fikret YILMAZ: Uzmanlar Otomotiv Ltd.Şti. - Ankara (Gönülaçan Köyü)

Yücel AYDIN: POSOF İnşaat Taah.Tic.San.Ltd.Şti. - Ankara (Erim Köyü)

Erdal OCAK: OCAK İnşaat Taah.Tic.San.Ltd.Şti. - Bursa (Kumlukoz Köyü)

Arif DEMİRCİ: AL-AR İnşaat Taah.Tic.San.Ltd.Şti. - Bursa (Özbaşı Köyü)

Hüsamettin SANATÇI: Baykent İnşaat Ltd.Şti. - Bursa (Baykent Köyü)

Atanur DİNÇ: NURDİNÇ Gıda-Tekstil-İnşaat ve Nakliyat San.Tic.Litd.Şti. - Bursa (Aşıkzülali Köyü)

Fahrettin KARA: Karalar İnşaat Ltd.Şti. - Bursa/İnegöl (Söğütlükaya Köyü)

Erkan YILDIRIM: Bursa AS Yapı Yönetim Kurulu Başkanı - Bursa (Uğurca Köyü)

Atilla ERGÜN: Ergün Mecanigue Generale Fabrikası - Fransa/L'Aigle (Binbaşıeminbey Köyü)

Aliyar FURUNCU: Furuncu Metal Aliminyum Fabrikası - Fransa/L'Aigle (Süngülü Köyü)

Nuri AKPINAR: ARA İnşaat Şirketi - Fransa/Bordeaux (Sarıdarı Köyü)

Sıddık AKTAŞ: Aktaş Oto Galeri - Belçika/Sint-Niklaas (İncedere Köyü)

Selahattin KURŞUN: Kurşun İnşaat Şirketi - Fransa/Bordeaux (Sarıdarı Köyü)

Özkan ÖZTÜRK: Fantaisie Şirketi - Fransa (Kalkankaya Köyü)

Ufuk AKKAYA: Akkaya Entreprise - Fransa/Bordeaux (Süngülü Köyü)

 

 

 

 

TARİHTEKİ ÖNEMLİ SİMALARIMIZ

 

Alb.Fahri ATABAŞ: Kars Milli Şura Hükümeti Parlamento Katibi (Süngülü Köyü)

Mehmed Sakıb Efendi: Osmanlı Sarayı Başhekimi - Tıbhane Müderrisi (Posof-Merkez)

Molla Mehmet GÜRSOY: Osmanlı Dönemi Bursa Kadısı (Süngülü Köyü)

İbrahim YÜKSEL: Müderris - Eski Posof Müftüsü (Posof-Merkez)               

Molla Altun Hoca: Gürcü Harbinde Milis Başı (Kalkankaya Köyü)

Aşık Üzeyir (AYDIN): Padişah III.Selim'in Divan Şairi (Aşıküzeyir Köyü)                 

Aşık Zülali (KÖKTEN): Badeli Aşık (Aşıkzülali Köyü)

Celal TUNUS: M.Kemal ATATÜRK'ün En Yakın Koruması (Aşıküzeyir Köyü)

Aşık Müdami (ATAMAN): Badeli Aşık (Demirdöven Köyü)

Aşık İnani (DÜLGER): Badeli Aşık (Gümüşkavak Köyü)

Recep Efendi (AKDEMİR): Müderris - Eski Ardahan İl Müftüsü (Al Köyü)

Ahmet BAŞKENT: Eski Bursa Müftüsü (Gönülaçan Köyü)

Osman ÖNDER: Osmanlı Ordusunda Yüzbaşı (Kol Köyü)

 

  Copyright 2009 by ilknet   |  Gizlilik Taahhüdü  |  Telif Hakkı    Üye Olun  Giriş